Službeni internet portal Varaždinska županija

Kontakti

Upravni odjel za prostorno uređenje, graditeljstvo i zaštitu okoliša 

SJEDIŠTE U VARAŽDINU

 

Tel: 042/390-585
Fax: 042/390-588

Adresa: Franjevački trg 7, 42000 Varaždin

 

Slađana Miočić
Pročelnica
sladana.miocic@vzz.hr
042/390-585

 

Mario Sačić
Zamjenik pročelnice za poslove prostornog uređenja i graditeljstva
mario.sacic@vzz.hr
042/390-512

 

Draženka Biškup
Viša stručna suradnica za poslove prostornog uređenja i graditeljstva
drazenka.biskup@vzz.hr
042/390-592

 

Ivan Nemeti
Viši referent za poslove prostornog uređenja i graditeljstva
ivica.nemeti@vzz.hr
042/390-593

 

Nevenka Šešet
Viša referentica za poslove prostornog uređenja i graditeljstva
nevenka.seset@vzz.hr
042/390-591

 

Dražen Šagi
Viši stručni suradnik za poslove prostornog uređenja i graditeljstva
drazen.sagi@vzz.hr
042/390-587

 

Biljana Marković
Viša referentica za poslove prostornog uređenja i graditeljstva
biljana.markovic@vzz.hr
042/390-586

 

Ana Marija Kocijan
Viša referentica za poslove prostornog uređenja i graditeljstva
anamarija.kocijan@vzz.hr
042/390-593

 

Zoran Šanjek
Stručni suradnik za poslove prostornog uređenja i graditeljstva
zoran.sanjek@vzz.hr
042/390-587

 

Kristina Ljubek
Stručna suradnica za poslove prostornog uređenja i graditeljstva
kristina.ljubek@vzz.hr

 

Draženka Kokot
Referentica za stručne poslove pisarnice
drazenka.kokot@vzz.hr
042/390-585

 

Radmila Sršan
Administrativna tajnica
radmila.srsan@vzz.hr
042/390-585

 

Ivana Dukši
Pomoćnica pročelnika za zaštitu okoliša
ivana.duksi@vzz.hr
042/390-522

 

Natalija Ježek Zenkel
Viša stručna suradnica za zaštitu prirode
natalija.jezek.zenkel@vzz.hr
042/390-524

 

ISPOSTAVA U IVANCU

 

Tel: 042/659-061
Fax: 042/781-102

Adresa: Đure Arnolda 9, 42240 Ivanec


Gordana Bedenicki
Voditeljica ispostave
gordana.bedenicki@vzz.hr
042/659-062


Tatjana Ficko
Viša stručna suradnica za poslove prostornog uređenja i graditeljstva
tatjana.ficko@vzz.hr
042/659-060


Ljubica Petrinjak
Viša referentica za poslove prostornog uređenja i graditeljstva
ljubica.petrinjak@vzz.hr
042/659-063



Denis Kotolenko

Viši referent za poslove prostornog uređenja i graditeljstva
denis.kotolenko@vzz.hr

 

Goran Koren
Viši referent za uredsko poslovanje
goran.koren@vzz.hr

 

ISPOSTAVA U NOVOM MAROFU

 

Tel: 042/659-091
Adresa: Trg hrvatske državnosti 1, 42220 Novi Marof


Dubravka Horvat-Đurkan
Pomoćnica pročelnika za poslove prostornog uređenja i graditeljstva
dubravka.horvat-durkan@vzz.hr
042/659-093


Matija Ipša
Viši referent za poslove prostornog uređenja i graditeljstva
matija.ipsa@vzz.hr
042/659-092


Dražen Kozulić
Viši referent za poslove prostornog uređenja i graditeljstva
drazen.kozulic@vzz.hr
042/659-093


Anita Sinčić
Viši referent za poslove prostornog uređenja i graditeljstva
anita.sincic@vzz.hr
042/659-092


Slobodan Bival
Referent za stručne poslove prostornog uređenja i graditeljstva
slobodan.bival@vzz.hr
042/659-092


Antonija Koščak
Referentica za uredsko poslovanje
antonija.koscak@vzz.hr
042/659-091 

 

ISPOSTAVA U LUDBREGU

 

Tel: 042/659-052
Fax: 042/659-052

Adresa: Trg Svetog Trojstva 14, 42230 Ludbreg


Tomislav Sokolić
Voditelj ispostave
tomislav.sokolic@vzz.hr
042/659-053


Damir Pizek
Viši stručni suradnik za poslove prostornog uređenja i graditeljstva
damir.pizek@vzz.hr
042/659-050


Martina Ereiz
Viša stručna suradnica za poslove prostornog uređenja i graditeljstva
martina.ereiz@vzz.hr
042-659-050


Marko Herceg
Viši referent za poslove prostornog uređenja i graditeljstva
marko.herceg@vzz.hr
042/659-053


Vedran Filip
Referent za uredsko poslovanje
vedran.filip@vzz.hr
042/659-051